Понад 100 дітей України об’єдналися і намалювали свої мрії

У Києві в Українському домі у перші вихіднівересня пройшла презентація благодійно-гуманітарного проекту «Виставка дитячих малюнків Mriyu», присвяченої допомозі дітям та їх родинам, питанням миру, екології та безпеки в Україні й світі. Захід зібрав майже 200 відвідувачів. Серед них: родини захисників Азовсталі, Чорнобилю та бійців ЗСУ, громадські діячі України та Японії, представники дипломатичних установ, представники органів державної влади, меценати, українські родини та їх діти, які активно долучалися до проекту і ставали його учасниками.
 
Засновники проекту Mriyu громадська організація «Еко Дженерейшн» та недержавна організація «Культура і Дипломатія Країн Світу», акцентують, що головними його героями є діти, які зі своїми родинами сьогодні проживають в Україні. Незважаючи на важкі часи, вони малюють свої заповітні мрії і дуже хочуть бути почутими.
На сьогоднішній день в проекті зареєстровано близько 100 учасників – авторів малюнків(mriyu.org).
 
«Дитячі малюнки сповнені глибоким змістом: спогадами, переживаннями та втратами і, водночас, вірою в щасливе майбутнє: перемогу, повноцінні родини, затишні домівки, квітучу країну та мирне небо. Ми націлені тримати ці важливі речі в «прямому ефірі» на різних майданчиках України і поза її межами, а також надавати гуманітарну допомогу тим, хто її гостро потребує»,», - наголошує керівник ГО «Еко Дженерейшн»,співзасновник та керівник проекту Mriyu Ірина Чередніченко.
За словами генерального секретаря організація «Культура і Дипломатія Країн Світу», співзасновника проекту Олексія Філя, проект сприятиме захисту прав людини та розвитку демократії, а його реалізація на міжнародному рівні продемонструє людям співпрацю України з іншими країнами із залученням культурної дипломатії.
Захід пройшов за підтримки ARTKIDS_studio, Благодійного товариства «СпільноДія», громадських діячів та меценатів Ольги Туній, Микити Герасименко, Оксани Федоренко, Міжнародного благодійного фонду «Асоціація Гуманітарних Центрів» та Національного центру «Українській дім».
 
 
Про Мрію розповіли на виставці в МАГАТЕ

Виставковий стенд Black Sea Women in Nuclear Network (BSWN), рамках Міжнародної конференції МАГАТЕ в Австрії у Відні (20-24.06.2022), став першим «виходом в світ» для благодійного проекту Мрію. Голова «Еко Дженерейшн» Ірина Чередніченко розповіла колегам мережі BSWN про ідею створення та плани розвитку Мriyu.
 
«Наш проект підкорює серця одразу як тільки людина дізнається про його існування. Головні герої Мriyu - діти, які зі своїми родинами сьогодні проживають в Україні. Незважаючи на важкі часи, вони малюють свої заповітні мрії і дуже хочуть бути почутими», - коментує Ірина.
 
Команда Еко Дженерейшн і засновники проекту Мрію сподівається на підтримку плідну і майбутнюспівпрацю з BSWN.
 
Експертки Еco Generation Катерина Павлова та Наталія Клос увійшли до складу делегації України для участі у засіданні Українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю у США

 
Делегацію України для участі у засіданні Українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю, яка працювала 14 - 15 грудня 2021 року у Сполучених Штатах Америки у м. Вашингтон, було створено Указом Президента
Подарунки для малюнків від Еко Дженерейшн - дітками з Клініки ЦСМ

 В рамках проекту «Благодійна виставки дитячих малюнків Мriyu», команда «Еко Дженерейшн»діткам Клініки ЦСМ все необхідне для вираження своїй думок і творчості, а також можливості стати її учасниками: Посилання
 
Команда «Еко Дженерейшн» від усього серця бажає міцного здоров’я та найшвидшого одужання усім діткам, які сьогодні знаходяться на лікуванні та реабілітації.
 
 
Результати вебінару «Малі модульні реактори та новітні виклики фізичній ядерній безпеці», який відбувся за ініціативи та участі експерток Еко Дженерейшн

Вебінар став першим заходом в Україні, на якому були розглянуті питання впливу новітніх технологій малих реакторів на режим нерозповсюдження ядерної зброї та фізичну ядерну безпеку. Захід зібрав понад 60 учасників і близько 200 онлайн-слухачів, де 55% становлять жінки. Серед них: керівники й експерти профільних державних органів влади, наукових установ, навчальних закладів та громадськості України, Австрії, Японії, Туреччини, Румунії, Болгарії та Грузії.
За словами грантоотримувачки Наталия Клос, яка має 18 років досвіду роботи у сфері фізичного захисту, а також є ініціаторкою вебінару, для України та інших країн світу, коли кліматичні зміни «диктують» вектори і тенденції, цілком природнім є розвиток нових технологій, які відповідають потребам сучасності у забезпеченні зростаючих потреб населення в електроенергії. Експлуатація будь-якої ядерної установки передбачає дотримання конкретних заходів, зокрема дотримання вимог режиму фізичної ядерної безпеки, які повинні бути гармонійно впроваджені уже на проєктній стадії створення Малих модульних реакторів (далі – ММР). Як кожна нова технологія, вона потребує перегляду існуючої практики застосування вимог фізичного захисту, оцінки загроз, які виникають із поширенням ядерних матеріалів. Цей вебінар покликаний привернути увагу професійного співтовариства та наукової спільноти до необхідності завчасного напрацювання відповідей на питання, чи вплине розповсюдження ММР на режими нерозповсюдження та фізичної ядерної безпеки та у світі.
Під час сесії, присвяченої технологіям малих модульних реакторів Україні й світу, її модераторка Myrnaua-Pavlova, яка за фахом є інженером-енергетиком та експерткою в сфері роззброєння та нерозповсюдження зброї масового знищення; очолює напрямок міжнародного співробітництва у Державному агентстві України з правління зоною відчуження України, зазначила, що ММР – є потужними можливостями для скорочення витрат і швидкого будівництва. Сучасні технології ММР спроможні забезпечити гарантування постачання чистої електроенергії в будинки людей і ще більше скорочення використання викопних видів палива. Проте паралельно необхідно вивчити кібер загрози, загрози вчинення правопорушення з боку зовнішніх та внутрішніх правопорушників, можливості здійснення диверсії на малих модульних реакторах та крадіжки радіоактивного матеріалу з площадки малих модульних реакторів. Вона також звернула на важливість освітнього процесу щодо професійної підготовки нового покоління задля використання ядерної енергії – як майбутньої сили, якій доведеться планувати, будувати та оперувати роботою ММР.
Повний матеріал за посиланням ➡️
 
 
Eco Generation опинилась на «зеленій хвилі» лідерства та ЕКОтрансформацій


Учасники IV всеукраїнського форуму «Лідерство та ЕКОтрансформації» ділилися досвідом з вирішення проблем очистки повітря та утилізації небезпечних відходів, екологічного просвітництва і поширення принципів раціонального природокористування й енергозбереження; підвищенням екологічності життя суспільства та інноваційними рішеннями.
Керівник Еко Дженерейшн взяла участь у розробці бренду мережі BSWN та його презентації у МАГАТЕ

В рамках Міжнародної конференції МАГАТЕ з безпеки радіоактивних джерел, яка проходила 20-24.06.2022 у Відні (Австрія), профільній спільнотібуло Black Sea Women in Nuclear Network (BSWN)на виставковому стенді мережі. Голова «Еко Дженерейшн» Ірина Чередніченко взяла участь у розробці бренду BSWN та презентації мережі на майданчику МАГАТЕ.
 
«На вдалося визвати активний інтерес, познайомити з ініціативами мережі понад 200 у відвідувачів експозиції, і навіть, залишити творчі автографи на «атомному» арт-полотні. Окрім того налагодити співпрацю напрямку комунікацій з профільними структурами», зазначила Ірина Чередніченко.
 
Наталію Клос призначено регіональним координатором мережі Black Sea WIN

В рамках проведення міжнародного семінару «Мережа жінок Чорноморського регіону в ядерній сфері» (Black Sea Women in Nuclear Network), присвяченому діяльності та розвитку мережі, яка об'єднує жінок у STEM (науці, техніці, інженерії, математиці та медицині), політиці національних урядів, промисловості, громадянського суспільства та академічних кіл з України, Болгарії, Грузії, Румунії, Туреччини та Молдови, було обрано координаторку мережі.
Eco Generation виступила за розвиток «зеленого курсу» атомної енергетики і заявила про дворічну програму підтримки

На Міжнародній конференції на честь 25-річчя Енергоатом Eco Generation виступила за розвиток «зеленого курсу» атомної енергетики і заявила про дворічну програму підтримки
Міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни»,

Сторінка 1 із 3