В Єврокомісії відкрили нашу Mriyu!

До річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну та віддання данини українській мужності та опору 24.02.2023 у Європейській Комісії було відкрито виставку українських дитячих малюнків «Mriyu», яка є ініціативою ECO Generation у партнерстві з Culture and Diplomacy of the Countries of the World за підтримки Black Sea Women in Nuclear Network - BSWN.
Еко Дженерейшн та Асоціація Гуманітарних Центрів домовились про свіпрацю

 Громадська організація ECO Generation і Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Асоціація Гуманітарних Центрів» Ukrainian Humanitarian Foundation зміцнюють співпрацю у культурному, екологічному, інформаційно-просвітницькому напрямках, а також проектах соціально-гуманітарної підтримки дітей та родин
Голова Еко Дженерейшн НТР увійшла до складу Науково-технічної ради Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника

Попри усі ранкові негаразди: масовані ракетні обстріли української критичної інфраструктури; аварійні відключення світла, водопостачання та відсутність нормального зв’язку, засідання Науково-технічної ради (НТР) наших колег з Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника відбулося на найвищому технічному й фізичному рівні.
Наш круглий стіл у Брюсселі: «Екологічна критична інфраструктура: Україна-Європа»

Понад 50 учасників з 11 країн - України, Грузії, Туреччини, Великої Британії, Австрії, Бельгії, США, Німеччини, Болгарії, Румунії та Молдови офлайн та онлайн зустрілися у Брюсселі (Бельгія) 22.02.2023 в Українському Хабі Громадянського Суспільства (Ukrainian Civil Society Hub) на круглому столі «Екологічна критична інфраструктура: Україна-Європа» у пошуках технічних рішень та шляхів сприяння захисту й попереджень біосферних втрат для майбутніх поколінь.
Еко Дженерейшн стала партнером BSWN, взяла учать у першій щорічній зустрічі  мережі та розповіла про Mriyu

Перша щорічна зустріч BSWN пройшла 18-21 жовтня на Мальті і об’єднала 47 учасників онлайн та офлайн з України, Туреччини, Грузії, Молдови, Болгарії, Румунії, США, Великої Британії, Канади, Австрії, Бельгії, Киргизстану й Мальти задля спільних брейнштормінгів щодо розвитку жінок у ядерній галузі, а також об’єднання зусиль у генеруванні профільної місії мережі під час війни в Україні.
Громадська організація Eco Generation виступила однією з організацій-учасників від української сторони із власною екологічною місією для BSWN.
Еко Дженерейшн та GreenPost закріпили наміри про співпрацю

Громадська організація ECO Generation, в особі Ірини Чередніченко, та «Офіснезалежних екологів» з редакцією GreenPost, в особі Катерина Пампуряк, підписали Меморандум про співпрацю у сфері інформування та просвітницької діяльності.
Громадська рада при Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та Еко Дженерейшн запускають ЕКОчелендж

Мета заходу - сприяння пошуку механізмів для якнайшвидшого припинення руйнування екосистеми та знищення тварино-рослинного світу навколо ЗАЕС, а також повернення українським фахівцям контролю над природним середовищем і закликають експертів, національні, міжнародні організації та засоби масової інформації об’єднати зусилля.
Понад 100 дітей України об’єдналися і намалювали свої мрії

У Києві в Українському домі у перші вихіднівересня пройшла презентація благодійно-гуманітарного проекту «Виставка дитячих малюнків Mriyu», присвяченої допомозі дітям та їх родинам, питанням миру, екології та безпеки в Україні й світі. Захід зібрав майже 200 відвідувачів. Серед них: родини захисників Азовсталі, Чорнобилю та бійців ЗСУ, громадські діячі України та Японії, представники дипломатичних установ, представники органів державної влади, меценати, українські родини та їх діти, які активно долучалися до проекту і ставали його учасниками.
 

Сторінка 1 із 3