y.sierovaЄвгенія Сєрова

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ КІНОІНДУСТРІЇ, КУЛЬТУРИ, ПОСЛУГ ТА РОЗВАГ
 
На сьогоднішній день – діючий директор кіноконцертного комплексу «Київська Русь».
Понад 15 років працює керівником комунальних підприємств у сфері кінобізнесу та його супутніх напрямків. Проведено повну реабілітацію згасаючого столичного «безжиттєвого» кінотеатру «Лейпциг» з нульовим фінансуванням у сучасний кіноцентр, наповнений яскравим життям та масовим відвідуванням (2005-2012 рр.), а також перетворення кінотеатру «Київська Русь» (з 2016 р.) популярний кіноконцертний комплекс для головних національних заходів у напрямках кіноіндустрії, культурі та розваг.
За власною ініціативною та сприянням організовано понад 50 гучних заходів: передпрем’єрних показів, партнерських презентацій, розважальних та тематичних івентів загальною кількістю понад 1000 осіб, а також соціальних заходів для дитячих будинків та соціально малозабезпечених верст населення.
Володар премії «Державний керівник року» (2009 р.) та «Краще комунальне підприємство» (2009 р. та 2010 р.). Під час керівництва, кінотеатр «Лейпциг» кілька років поспіль складав 5-ку найкращих кінотеатрів України за касовими зборами.
Здобула освіту режисера естради та масових свят у Київському Національному університеті культури та мистецтв.