kat pavlovaКатерина Павлова
 
ЕКСПЕРТ

Працює в Державному агентстві України з управління зоною відчуження на посаді начальника відділу міжнародного співробітництва та з’вязків з громадськістю. На початку 2020 року виконувала обов’язки голови Державного агентства з управління Чорнобильською зоною відчуження. Також була призначена начальником штабу по боротьбі з Чорнобильською пожежею навесні 2020 року. К
Координує проекти G7 та МАГАТЕ, пов’язані зі зняттям з експлуатації ядерних реакторів та поводженням з радіоактивними відходами в Чорнобилі. Бере участь у робочих групах G7 проти поширення зброї масового знищення та фізичної безпеки, а також у американо-українській робочій групі з експортного контролю.
Має диплом магістра інженерних наук, отриманий в Данії в 2011 році. У 2018 році закінчила курс міжнародної безпеки та політики аналізу інформації в Центрі нерозповсюдження та експортного контролю Джеймса Мартіна. У 2019 році вивчала питання роззброєння та нерозповсюдження зброї масового знищення у Віденському центрі з роззброєння та нерозповсюдження. У 2019 році була висунута Президентом України до Національної академії державного управління та захистила ступінь магістра в 2021 році. З січня 2020 року член експертної групи проекту К-1 при Колумбійському університеті (США). Аспірант аерокосмічного факультету Національного авіаційного університету. Учасник менторської програми INMM Arms Control, дослідник TPNW. Експерт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування діяльності Національного космічного агентства України. Член міжнародної робочої групи Інтерпол Global Knowledge Hub-CBRN. Увійшла до складу делегації Укріїни для участі у засіданні Українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю (грудень 2021 р., м. Вашингтон, США).
Громадська діяльність в Eco Generation:
Розробка VR-проектів та програм збереження біорізноманіття флори та фауни для Чорнобильського заповідника; розробка пропозиції щодо PR та інформаційного забезпечення конференції «Energy CyberCon 2021»; експертна участь та співпраця з НАЕК «Енергоатом» у проекті «Професійний розвиток жінок атомної галузі України»; розробка освітньої програми 2022-2024 «Справжня енергія – це чиста енергія».
Спікер панельної дискусії «Ядерна енергетика – важлива складова «зеленого курсу» на Міжнародній конференції «Ядерні можливості розвитку країни». Учасниця робочої групи.