a.drozhzhynАндрій Дрожжин

ЕКСПЕРТ-КОНСУЛЬТАНТ
 
Помічник у знаходженні і досягненні мети командам і людям.
Експерт в питаннях організаційного розвитку та змін.
Має більше 20 років досвіду роботи на керівних позиціях (директор/голова правління) в комерційних і державних структурах, в т.ч. міжнародних компаніях.
Більше 15 років очолював виробничо-комерційних підприємств різних профілів. В т.ч. в складі міжнародних комерційних груп
З 2003 року Андрій займається консалтинговою діяльністю, спеціалізується на розробці і допомоги в реалізації стратегічних рішень в компаніях. Розробляв і впроваджував програми організаційних змін. В т.ч. займався розробкою і реалізацією програм лічностностно розвитку в умовах конкретного бізнес-оточення.
В момент займається розробкою IT-додатків в сфері досягнення організаційних цілей і підтримки бізнес рішень. Зокрема працює над додатком Goals by KeepSolid (https://www.keepsolid.com/goals/)
Серед досягнень:
створення національної комерційної структури для 5-ої по величині міжнародної виробничо-комерційної групи
реалізація численних маркетингових і комерційних проектів на ринках України, Грузії, Естонії, Польщі і т.д.
організація та проведення консалтингових проектів в Україні, Азербайджані, інших країнах СНД.
створення і проведення навчальних семінарів, інтернатури для студентів вищих навчальних закладів Одеси у напрямку розробки та створення нових продуктів
Освіта:
Закінчив Одеський державний університет за спеціальністю соціологія, також має ступінь магістра (Одеська державний економічний університет)
Навчався в Міжнародному інституті глибинної психології (МІГП)
Має ступінь MBA університету Sheffield (UK), спеціалізація: фінанси. Також ступінь від Chartered Management Institute (UK) у напрямку менеджмент і лідерство (Level 7 QCF in Strategic management and leadership)
Брав участь у численних конференціях, має публікації про найкращі практики досягнення цілей.
Серед останніх заходів:
Tools for effective strategic management in the VUCA world (https://bdtechtalks.com/2019/02/07/tools-for-strategic-management-vuca-world/)
MBO Hacks - Чому MBO залишаеться актуальним (https://www.keepsolid.com/goals/ru/blog/mbo-hacks)
Семінар-практикум "Дух перемоги Inside: людина-команда-організація" було проведено для Державного агентства України з управління зоною відчуження (2017)
Виступна на V Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5T Investment Promotion Forum, с докладом: “Управління на основі результату: KPI у місцевому розвитку” (2020)
Стартовий форум з професійного розвитку жінок ДП НАЕК «Енергоатом» – підготовка та проведення авторської лекції з інтерактивною частиною (2021).